Kolagen - Vítejte na našich webových stránkách

Informace:
KOLAGEN serum- každodenní průvodce zralé ženy. Vše pro krásu a mladý vzhled žen.

Účinky kolagénu:
* přímá, velmi intenzivní hluboká hydratace pletii, ztráta pocitu vysušené kůže
* zvýšení elasticity a pevnosti pokožky
* vyhlazení drobných vrásek, redukce hlubokých vrásek
* spomalení procesu stárnutí pokožky
* hedvábný vzhled pokožky
* léčivý a regenerační účinek na opálenou, nebo sluncem spálenou pokožku
* okamžitý efekt
* nevyvolává alergické příznaky - není parfemovaný
* regeneruje nechty a vlasy, vlasovou pokožku


Co je KOLAGEN ?

Kolagen je vazivový glykoprotein, je hlavní součástí tkánivového pojiva. Dodává pokožce pevnost a elasticitu. Při postupném stárnutí se rozpustný kolagen mění na nerozpustný. Kolagen degeneruje a jeho schopnost vázat vodu prudce klesá. U žen po 25 letech věku se tvorba kolagenu začne snižovat a ve vyšším věku se postupně zastaví.

Jak používat KOLAGEN ?
Pro zralou a suchou pokožku je nutné dodávat kolagen na pleť 2 x denně, tj. ráno i večer. Na vyčištěnou pleť naneseme dávku 2 kapek.
 Hlavní zasada při používání kolagenových sér je aplikovat jej na čistou, ještě vlhkou pleť, lehce rozetřít a nechat jej chvíli vsáknout. Poté naneseme krém, případně masku, nebo jiné olejové vitamínové přípravky (např. Retinol, vitamin E, Ceramidy apod. ). Kosmetičky dosáhnou ještě výraznějšího účinku použitím vhodných kosmetických přístrojů.

Jaké jsou následky úbytku kolagenu ?
Pokožka se stává suchou a křehkou. Venkovní vrstva se rychle odlupuje, střední a hluboká vrstva je málo odolná proti nepříznivým venkovním vlivům, včetně slunečního záření. Buňky rychle ztrácejí vodu a schopnost obnovy. Taktéž mazové žlázy neprodukují bez tekutiny svůj ochranný tukový film. Použitím tekutého kolagenu jako nejvýznamnější zdroj hydratace je možno tento negativní proces zredukovat. Hlavně druhá vrstva kůže, kde je spleť mazových potních žláz a kořínky vlasů, působí kolagenová kyselina hydraulenová jako reduktor vody v buňkách. Když se kolagen z kosmetických přípravků dostane až do této vrstvy, působí zázrak. Na vrchní vrstvě kůže jsou jeho účinky viditelné okamžitě. Pleťová buňka se po dodání kolagenu naplní tekutinou a pleť je hladká a pružná. Jde o okamžité zásobení pleti vodou.
 Tajemstcí svižného vzhledu je ukryto v dokonalé hydrataci. Pro tyto účely byl vyvinut novou technologií izolovaný kosmetický kolagen s nízkou molekulovou hmotností. To umožnilo zlepšit jeho proniknutí do hlubších vrstev pokožky. Stimuluje organismus k tvorbě vlastního kolagenu. Kosmetický kolagen nezpůsobuje alergie.
 Dlouhodobým užíváním kolagenu se zlepšuje pevnost, pružnost a vlhkost pokožky. Tím dochází k výraznému vyhlazení hlubokých vrásek a odstranění mimických vrásek. Díky dokonalé hydrataci pleti dochází k redukci některých druhů pigmentových akné. Kolagen rovněž dokáže regenerovat pokožku po opalování a spálení. Celkově se zpomalí stárnutí pokožky a zvýší se její obranyschopnost. 


Využíváním přístrojů v kosmetiscké praxi, jako např. laser a ultrazvuk, se kolagen dostane do hlubšich vrstav pokožky a tím se zvyšuje jeho účinek.


COLLAGEN FLUID a SEA COLLAGEN SERUM byly kladně hodnoceny podle platné vyhlášky EU a oba dva preparáty obdržely CERTIFIKÁT KVALITY.

COLLAGEN FLUID ( obsah 25 ml ) je živočišný kolagen, vyrobený z vepřové kůže potravinového řetězce, která je nejvíce příbuzná kůži lidské.

SEA COLLAGEN SERUM ( obsah 25 ml ) je vyroben z mořských ryb. Je velmi příbuzný lidskému kolagenovému tkanivu.


Všechny uvedené produkty jsou Slovenské výroby.
Výrobce: RELAX Liptov s.r.o., Demanovská Dolina 216, 03101 SK

Pro prodej v České republice byly výrobky posouzeny a schváleny STÁTNÍM ZDRAVOTNÍM ÚSTAVEM PRAHA.

 

 

Phyto Collagen
cena: 475 Kč (včetně DPH)
Informace Klikněte pro více informací  


Sea Collagen Serum
cena: 555 Kč (včetně DPH)